Mustang GT
14
styczen

 

Dwie rzeczy, które koją nerwy i pozwalają przetrwać żyjąc marzeniami. Drift i chilloutowa muzyka niczym gripex ( nie jest to lokowany produkt choć ostatnio jestem jego zwolennikiem) potrafi wyleczyć na krótko, na jutro, choć na chwilę ale chwilę, która pozwoli przetrać dzisiejszy szary zadymiony dzień.

06
styczen

 

Polacy w roli głównej, wspaniała muzyka sprawiają, że kolejny raz oglądam filmik z 5 rundy King Of Europe, w której większość ujęć ukazuje całe zawody od środka, tzn. reakcje drifterów, publiczności i komentatorów na przebieg zawodów. Brakuje Ci tych emocji w oczekiwnaniu na rozpoczęcie Driftingowych Mistrzostw Polski?

 

Music:....

04
styczen

 

W Brooklynie można, a w Łodzi nie :D. A tak na poważnie to fajny filmik pokazujący bawarskie maszyny, driftujące w rytm czarnej muzyki GangStarr'a po uliczkach Nowego Jorku.

04
styczen

 

Podsumowanie sezonu King od Europe 2012 przez ekipę z Drift.ro nie jest niczym zaskakującym do momentu, gdy zorientujemy się, że zawody pokazywane są z perspektywy backstage, a jak wiadomo w każdej imprezie jest to najlepsza część zabawy.

Liczne driftwozy pochodzące rodem z Polski tylko napełniają naszą driftową dumę, sprawiająć, że coraz bardziej odliczamy do rozpoczęcia sezonu 2013.

 

Music:....

27
grudzień

 

Minęły święta, brzuchy pełne a głód latania bokiem nadal doskwiera. Osoby nieposiadających wybitne mocnych oczywiście tylnonapędowych aut, mają jeszcze jeden problem brak śniegu do rozpoczęcia sezonu zimowego, który umożliwi upust driftemocji. W dodatku sława filmiku Jazdy Bardziej Bokiem, coraz bardziej zachęca do porzucenia jakichkolwiek zobowiązań i rozpoczęcia życia prawdziwego driftera, który wkońcu będzie robił to co kocha. Tytuł filmiku, który zwrócił moją uwagę jest chyba na tym się opiera, FOR THE LOVE, not the fame.

 

Music - [...]Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.