Mustang GT
30
styczen

 

Perfekcyjny świat, bez pośpiechu (i fotoradarów), zmartwień z zawsze zatankowanym autem i nowym kompletem opon to marzenie nie tylko drifterów, choć w większości. Po 2 minutach tego filmiku, żyję obłudą, że gdzieś to miejsce istnieje i kiedyś je odnajdę. W poszukiwaniu Highway to Heaven, mogę wyjrzeć za ponure okno i spojrzeć na szarą rzeczywistość ze znikomym planem na zmianę tego wszystkiego.

25
styczen

 

Ten filmik w małym stopniu nawiązuje do driftingu, ale w dużej do otaczającej nas zimy, której każdy ma już dosyć. Ale co zrobić by przetrwać ten zimny okres i pełni optymizmu wyczekiwać wiosny? Jedyną radą są zabawy autem, w mniej lub bardziej kontrolowanym poślizgu, które sprawiają, że nasze samopoczucie staje się o wiele lepsze. Według mnie ten rodzaj walki z depresją powinien być refundowany przez Ministerstwo Zdrowia :D

25
styczen

 

Każdy z nas a mam nadzieję, że każdy kto tu trafia nie robi tego przez przypadek, wyczekuje sezonu 2013 nie tylko polskiej scenie driftingowej. Zagraniczne podboje polskich drifterów przynoszące ogromną sławę i dumę tylko wzmagają nasz apetyt na zbliżające się zawody. Paweł Trela, Carzasty i wielu innych kierowców deklarowało, że szczęśliwy rok 2013 będzie wzbogacany o europejskie rywalizacje, a jakiekolwiek wątpliwości na temat poziomu prezentowanego przez polskich drifterów zostaną doszczętnie rozwiane wraz z nadciągającymi kłębami dymu wydobywającego się z piekielnie mocnych driftowozów.

 

19
styczen

 

Już 19 dzień roku 2013 a nadal w głowie siedzą ubiegłoroczne wspomnienia z Driftingowych Mistrzostw Polski, a co ważniejsze dla osób interesujących się tym sportem, nadal powstają nowe filmiki, zachomikowane w studyjnych szufladach. Zapytamy się dlaczego tak późno ale lepiej późno niż w cale, a może ktoś dopiero zdobył odwagę na opublikowanie swoich ujęć, albo wyczekiwał tego driftowego głodu wśród fanów?

 

14
styczen

 

Zaczynając prowadzić ten blog, może nie z pogardą ale jakoś bez przekonania patrzyłem na japońskie auta. Po prawie 6 miesiącach, wszystko się zmieniło przesuwając niemieckie auta (mowa o BMW a nie o golfach) na równi z JDM. W mojej świadomości jak i trendzie wśród producentów aut zaistniał downsizing, bo oprócz piekielnemu brzmieniu widlastej ósemki, teraz czas na uturbione rzędowe szóstki.Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.