Mustang GT
14
luty

 

Coś co koi ucho każdego miłośnika motoryzacji, ryk przeplatany z odcinką potężnego silnika w połączeniu z klimatycznym przepełnionym spokojem lasem, który nie wybacza błędów kierowcy.

A Ty odważyłbyś się na taki przejazd zakłócająć albo tworząc nową strefę driftowego raju?

13
luty

 

Hurra już po sesji i wreszcie mogę robi to co lubię. W gąszczu setek filmików mieszających się w internetowym bałaganie, na samym początku wpadł mi w oko filmiki D1Sport przedstawiający ubiegłoroczne zawody EEDC, które były także połączone z ostatnią rundą Driftingowych Mistrzostw Polski. Po 3 minutach filmiku najbardziej rzuciło mi się oko a raczeij ucho, to co odróżnia go od driftingowo-dubstepowych a więc mocne gitarowe brzmienie.

09
luty

 

Filmik prosto z drugiej strony naszego globu, gdzie coraz częstszym widokiem staje się driftujące auto niż jeden z wielu przedstawicieli torbaczy :D. Mowa o australijskich ziemiach, przepełnionych torami i słonecznymi dniami, gdzie w oddali poza ciszą ryk 2jz i V8 nie jest niczym nowy.

Jeżeli w walce z zimową depresją nie pomaga Ci już egzotyczna herbatka Mango & Peach i kilogramy mandarynek, kolejnym krokiem jest bilet lotniczy na drugi koniec świata. A wszystko to na koszt Pana Tuska i jego, w sumie naszych 300 mld ojro.

 

Music: Hyper Paradise (Flume Remix)Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.