Mustang GT
26
kwiecień

 

23
kwiecień

 

Wbrew przeciwnością losu, cudem dodaje ten filmik, niestety to tylko trailer ale to zwiastuje jeszcze lepszy filmik od Jazdy Bardziej Bokiem. Szkoda, że pierwsza runda DMP była tak zaskakująca i złowroga dla nowych aut, które albo się psuły albo nie stawiały się na zawodach tak jak toyotka Przygońskiego. Czekamy na kolejnej rundy DMP.

16
kwiecień

 

Utopiona marzanna, spalona guma a wszystko to gdy wiosna za oknem pobudza do działania, aż grzech nie zacząć sezonu tak jak to zrobiło BWM Klub Kielce razem z klubem z Piotrkowa Trybunalskiego. A czy Ty zacząłeś swój sezon wiosennym spotem, podziel się filmikiem przesyłając link na maila a na pewno go udostępnimy !!!

16
kwiecień

 

No tak podsumowanie co najbardziej lubimy z driftingowych zawodów, zrobione przez ekipę z Drift.ro. W oczekiwaniu na sobotę czyli pierwszą rundę EEDC możemy napawać się pięknem tego sportu, z filmikowych wspomnień widzianych obiektywem osóby, która to kocha.

15
kwiecień

 

Odliczasz czas do rozpoczęcia DMP w Poznaniu? Nie możesz doczekać się zapachu spalonej gumy i dźwięku mocarnych silników? Na to czekam i ja, niestety nie będzie mnie na pierwszej rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski. Na dowód, że ludziska zaczeli sezon, przesyłka z Australii.Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.