Mustang GT
24
marzec

 

Z driftów moja persona coraz bardziej przybliża się ku niskim i cichym autom. Może jeszcze nie wolałbym Tesli od widlastej V8 ale może kto wie. Dziś widziałem jak uliczny tuningowiec miał problem z przejechaniem przez próg. Haha myślę że air ride to rozwiązanie dla takich szpanerów.

Swoją drogą chyba coraz bardziej podobają mi się audi hmm a RS6. Nie pytaj kogo wolę M5 czy RS6. Dziś to pytanie to tylko strefa domysłów lecz chciałbym mieć taki problem czym jechać dziś do pracy haha tyry.

10
marzec

Oczywiście z opóźnieniema ale ważne że zawsze, wracam do swojego blogowego notesika i znów wyjmuje go z szuflady. Tym razem razem z zeszytem wyjąłem odgrzebane swoje marzenia o driftowej BMW i portfelu nie mającym dna gdzie kończy się paliwo i kończą opony. Ależ mi się marzy kupić za ostatnie oszczędności a niestety nie jest ich za dużo tylnonapędówkę nawet małą Miatę żeby trochę pozamiatać na drogach. Ruszyć i gnać przed siebie. Zawsze myślałem o wakacjach w pięknej malowniczej Europie a od niedawna wiem że należy tak myśleć o polsce. Byłem i widziałem hotel w chojnicach na kaszubach, super sprawa piękny hotel na uboczu. Cisza spokój i ryk rzędowej szóśtki :).

 

23
styczen

 

Chyba nie tylko ja zapomniałem o tej stronie jak i o swojej pasju ukrytej gdzieś pod stosami wymówek, racjonalnych myśli i  czekania na lepsze jutro. Jeżeli sami nie zrobimy kroku w tą stronę to sam drift do nas nie przyjdzie. Czas rozbudzić w sobie pasję na nowo, entuzjazm który pozwalał na niemożliwe.

 

Kiedyś samo pisanie bloga i przeglądanie statystyk z jakich stron świata przychodzicie sprawiało mi przyjemność i liczba 500 wejśc dziennie była nagrodą za poświęcony czas.

 

WRACAM i czekajcie na nowe filmiki może wkrótce z moim gruzem!!!Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.