Mustang GT

Wielkie Serce od BMW KLUB KIELCE

WOŚP BMW, BKK WOŚP, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, BMW KLUB Kielce, BMW e30 BKK, e30 WOŚP
20
grudzień

 

O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można było usłyszeć podczas wielu charytatywnych imprez, które miały miejsce w ostatnim czasie. Od imprezy w Grzybowie kiedy to zbierano pieniądze ma rehabilitację osoby poszkodowanej w wypadku po październikową inicjatywę MT BMW M1 Show w Radomiu ratującą chore dzieci z hospicjum człowiek nabiera nowego spojrzenia na świat, bo jeżeli ktoś potrafi pokochać (nie)zwykłą maszynę, to czym może obdarzyć drugiego człowieka, który jest w potrzebie?

 

Jeżeli chcesz pomóc i jesteś miłośnikiem marki BMW to czeka Cię wspaniała okazja by zrobić coś dla innych. Mowa o niesamowitym przedsięwzięciu organizowanym przez BMW KLUB KIELCE, mające wspierać WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

 

 

Przedmiotem licytacji będzie BMW e30 zakupione i dopracowane wyłącznie przez członków kieleckiego klubu. A o to link do aukcji allegro:

 

http://aukcje.wosp.org.pl/bmw-e30-coupe-318i-klasyk-od-bmw-klub-kielce-i670055

 

 

W oczekiwaniu na Wielki Finał WOŚP, miejmy nadzieję, że nie tylko zainteresowanie e30 ale suma za jaką zostanie wylicytowana będzie choć tak wielka jak serce kieleckiego klubu.

Wielkie Serce od BMW KLUB KIELCE
biedron - BMW KLUB KIELCE
Aktualna 1525zł, zapraszam serdecznie do licytacji :D
Roberto211
Piękna sprawa chłopaki. A jak suma wstępna? :D
Moro86
Super
Bartek
Leci od zera kolego w tym momencie jest 1550 zł juz po jednym dniu a to dopiero poczatek :) zachecam do licytacji i polecania znajomym ogloszenia :) Pozdrawiam Bartek (BMW Klub Kielce)

Dodaj komentarz do wpisu:

Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.