Mustang GT

Artykuły oznaczone przez tag: "BMW KLUB Kielce" strona

16
kwiecień

 

Utopiona marzanna, spalona guma a wszystko to gdy wiosna za oknem pobudza do działania, aż grzech nie zacząć sezonu tak jak to zrobiło BWM Klub Kielce razem z klubem z Piotrkowa Trybunalskiego. A czy Ty zacząłeś swój sezon wiosennym spotem, podziel się filmikiem przesyłając link na maila a na pewno go udostępnimy !!!

20
grudzień

 

O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można było usłyszeć podczas wielu charytatywnych imprez, które miały miejsce w ostatnim czasie. Od imprezy w Grzybowie kiedy to zbierano pieniądze ma rehabilitację osoby poszkodowanej w wypadku po październikową inicjatywę MT BMW M1 Show w Radomiu ratującą chore dzieci z hospicjum człowiek nabiera nowego spojrzenia na świat, bo jeżeli ktoś potrafi pokochać (nie)zwykłą maszynę, to czym może obdarzyć drugiego człowieka, który jest w potrzebie?

 

Jeżeli chcesz pomóc i jesteś miłośnikiem marki BMW to czeka Cię wspaniała okazja by zrobić coś dla innych. Mowa o niesamowitym przedsięwzięciu organizowanym przez BMW KLUB KIELCE, mające wspierać WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

 

 

Przedmiotem licytacji będzie BMW e30 zakupione i dopracowane wyłącznie przez członków kieleckiego klubu. A o to link do aukcji allegro:

 

http://aukcje.wosp.org.pl/bmw-e30-coupe-318i-klasyk-od-bmw-klub-kielce-i670055

 

 

W oczekiwaniu na Wielki Finał WOŚP, miejmy nadzieję, że nie tylko zainteresowanie e30 ale suma za jaką zostanie wylicytowana będzie choć tak wielka jak serce kieleckiego klubu.

15
sierpień

 

 

Już w najbliższe dni a dokładniej 25-26 sierpnia, w Grzybowie zostanie zorganizowana niezwykła impreza charytatywna, której celem jest zebranie odpowiednich środków na leczenie miłośnika motoryzacji Wojtka Pederskiego właściciela BMW serii 5 2.8L, który uległ strasznemu wypadkowi.

Spróbujmy pomóc jego najbliższym bo to oni są w najgorszej sytuacji, gdyż pieniądze uzyskiwane od państwa nie są wystarczające na bardzo drogie leczenie poszkodowanego, a trzeba dodać, że jego żona musi zajmować się także małym synkiem.

 

 

 

Już wiele znanych ekip zapowiedziało swoją obecność a są to między innym[...]

30
lipiec

 

Impreza organizowana przez BMW Klub Kielce w Grzybowie nie daleko Staszowa, okazała się wspaniałym sukcesem zarówno dla klubu jako organizator, ale w szczególności dla publiczności, która chyba jeszcze bardziej pokochała BMW, drift i wszystko co związane z motoryzacją w szerokim tego słowa znaczeniu.

 

Największe tłumy przyciągnął jak zawsze drift, który nie tylko w Świętokrzyskim ale zdecydowanie w całej Polsce zyskuje coraz większe grono fanów. Ta widowiskowa i niezwykle dynamiczna dyscyplina sportu z całą pewnością trafia do serc każdego posiadacza tylno napędówek, ale także do zwykłych ludzi podziwiających piękne auta i zdolności drifterów.

 

Oby coraz więcej takich imprez, dzięki którym coraz większe liczba ludzi zaraża się driftem by móc żyć słowami LIVE FOR DRIFT.Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.