Mustang GT

Artykuły oznaczone przez tag: "Driftingowe Mistrzostwa Polski" strona

19
styczen

 

Już 19 dzień roku 2013 a nadal w głowie siedzą ubiegłoroczne wspomnienia z Driftingowych Mistrzostw Polski, a co ważniejsze dla osób interesujących się tym sportem, nadal powstają nowe filmiki, zachomikowane w studyjnych szufladach. Zapytamy się dlaczego tak późno ale lepiej późno niż w cale, a może ktoś dopiero zdobył odwagę na opublikowanie swoich ujęć, albo wyczekiwał tego driftowego głodu wśród fanów?

 

17
wrzesień

 

BMW Świdwin Drift Team to jeden z najszybciej rozwijających się teamów w Polsce, ich popularność w dużej mierze mogą zawdzięczać Romanowi. Jego nagła migracja do Valvoline PUZ Drift Team wcale nie osłabiła tego Teamu wręcz przeciwnie chłopaki walczą o mniano nowego lidera. Filmik to realacja z z finałowej V Rundy Pucharu Bałtyku.

21
sierpień

 

Każdy fan driftu, nie tylko w Polsce oczekuje na zawody w górskim otoczeniu. Tam narodziła się ta dyscyplina sportu i tam jest jej miejsce. Ryzyko, adrenalina, emocję i częste wypadki powodują, że termin zawodów, które odbędą się w Karpaczu zna chyba każdy...[...]Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.