Mustang GT

Artykuły oznaczone przez tag: "Supra" strona

22
luty

 

Zdenerwowany rządami tuska i walką z neostradą muszę się trochę uspokoić i jak to mówi mój kolega KJ znaleźć swoją odskocznie. Nie musiałem długo szukać aby odnaleźć swoje szczęście i gabinet relaksu, szkoda, że tylko w internecie. Ale od czego są marzenia, ba cele w życiu.

 

Music: Metric - Collect Call ( Adventure Club Remix )

30
styczen

 

Perfekcyjny świat, bez pośpiechu (i fotoradarów), zmartwień z zawsze zatankowanym autem i nowym kompletem opon to marzenie nie tylko drifterów, choć w większości. Po 2 minutach tego filmiku, żyję obłudą, że gdzieś to miejsce istnieje i kiedyś je odnajdę. W poszukiwaniu Highway to Heaven, mogę wyjrzeć za ponure okno i spojrzeć na szarą rzeczywistość ze znikomym planem na zmianę tego wszystkiego.

25
styczen

 

Ten filmik w małym stopniu nawiązuje do driftingu, ale w dużej do otaczającej nas zimy, której każdy ma już dosyć. Ale co zrobić by przetrwać ten zimny okres i pełni optymizmu wyczekiwać wiosny? Jedyną radą są zabawy autem, w mniej lub bardziej kontrolowanym poślizgu, które sprawiają, że nasze samopoczucie staje się o wiele lepsze. Według mnie ten rodzaj walki z depresją powinien być refundowany przez Ministerstwo Zdrowia :D

14
styczen

 

Zaczynając prowadzić ten blog, może nie z pogardą ale jakoś bez przekonania patrzyłem na japońskie auta. Po prawie 6 miesiącach, wszystko się zmieniło przesuwając niemieckie auta (mowa o BMW a nie o golfach) na równi z JDM. W mojej świadomości jak i trendzie wśród producentów aut zaistniał downsizing, bo oprócz piekielnemu brzmieniu widlastej ósemki, teraz czas na uturbione rzędowe szóstki.

08
grudzień

 

Nastał ten dzień gdy zima opanowała nasze drogi już na dobre a w duszy każdego posiadacza tylnonapędówki jakby cieplej bo budzi się na dobre, a raczej wrze w nim instynkt driftera. Wpadanie bokami w osiedlowe uliczki, ronda i krawężniki to coś co sprawia, że jakoś znośniej obchodzimy się z tą porą roku. Ale co za tym idzie wstawiając ten filmik pomyślałem sobie ile osób bierze przykład z filmików gdzie łamane są praw fizyki i teorie kontroli aut po czym zderzają się z gorzką prawdę rzeczywistości, ze nie jest tak łatwo jak się wydaje a trening dla każdego kierowcy to nie tylko dobra zabawa ale ciężka praca na umiejętnościami..Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.