Mustang GT

Artykuły oznaczone przez tag: "burnout" strona

20
luty

 

 

30
listopad

 

Ostrzeżenie na początku filmu jak w każdym przypadku bardziej zachęca niż odstrasza, no ale tak to już jest z tym naszym nieposłuszeństwem i wieczną ciekawością i rywalizacją: "Kto ja tak nie potrafie, haha patrz!!!". Najważniejsze, żeby mieć pełny bak, mocny silnik a także zedcydowanie najbardziej pożądana rzecz wśród kierowców czyli zdrowy rozsądek przy takich zabawach. Tylko gdzie jest ta granica, zdrowego rozsądku a jazdy na krawędzi ryzyka bo właśnie na tym polega ten sport?

 

21
listopad

 

BMW e34 to według mnie europejski odpowiednik Nissana Silva. Oba auta zyskały już miano legendy lecz z większą uwagą drifterów przykuwają japońskie auta. Dlaczego tak jest sam nie potrafię odpowiedzieć. Model e34 to wielki masywny samochód, w porównaniu z gabarytami do e30 czy e36 ale jak to wygląda w stosunku do Nissana? BMW e34 jest tylko o 20 cm dłuższe niż S14. Czy to duża różnica a może tu chodzi coś zupełnie innego?Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.