Mustang GT

Artykuły oznaczone przez tag: "drift" strona

23
styczen

 

Chyba nie tylko ja zapomniałem o tej stronie jak i o swojej pasju ukrytej gdzieś pod stosami wymówek, racjonalnych myśli i  czekania na lepsze jutro. Jeżeli sami nie zrobimy kroku w tą stronę to sam drift do nas nie przyjdzie. Czas rozbudzić w sobie pasję na nowo, entuzjazm który pozwalał na niemożliwe.

 

Kiedyś samo pisanie bloga i przeglądanie statystyk z jakich stron świata przychodzicie sprawiało mi przyjemność i liczba 500 wejśc dziennie była nagrodą za poświęcony czas.

 

WRACAM i czekajcie na nowe filmiki może wkrótce z moim gruzem!!!

23
wrzesień

 

HURRA wielki powrót po długiej przerwie. Drift beze mnie się obejdzie ale ja bez driftu raczej nie. Prędzej czy później, nie wiem jak nazwać prawie miesięczną nieobecność w pisaniu bełkotu coś we mnie pęka by znów zacząć pisać i opowiadać to co i dla was jest wspaniałe. Ostatnio coś mało relacji z driftingowej polskiej sceny ale pustki nie ma będzie estonian drift >D . POLECAM gorąco, może nie Estonie ale filmiki z  zawodów jak najbardziej.

 Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.