Mustang GT

Artykuły oznaczone przez tag: "drift kielce" strona

12
październik

 

Minął prawie tydzień od MT BMW show, które odbyło się w Radomiu a w internecie dość cicho, aż do dziś. Nie wiem czy to pierwsza czy kolejna relacja z tej imprezy ale zdecydowanie najlepsza, z resztą jak w każdym wydaniu MTN Kielce. To kolejne charytatywne przedsięwzięcie, na którym mogliśmy zobaczyć Maniaków Tylnego Napędu, którzy są nie tylko chętni do pomocy ale przede wszystkim do robienia wielkiego driftowego show.

 

Miejmy nadzieję, że główny cel imprezy czyli pomoc na rzecz dzieci z hospicjum został spełniony, a drift który mogliśmy oglądać dał radość i cel w życiu dla każdego fana motoryzacji.

09
wrzesień

 

Czy słyszałeś już o MTN Kielce?? O nich nie da się nie słyszeć! To jeden z najprężniej rozwijających się klubów motoryzacyjnych w Polsce. Maniacy Tylnego Napędu udzielają się w wielu imprezach, ostatnio pomagali w Driftingowej Imprezie Charytatywnej w Grzybowie, która miała na celu zebranie pieniędzy na leczenie Wojtka Pederskiego, który uległ poważnemu wypadkowi.

Przypomnijmy sobie także Dub It Tuning Festiwal, wspaniała impreza, gdzie organizowali drift na terenie Targów Kielce i wiele innych eventów, które inne kluby w Polsce mogą im zazdrościć.

 

Prognoza na przyszłość jest wielce optymistyczna, gdyż ten klub istnieje zaledwie rok a potrafi nieźle zamieszać w naszym kraju.

 

Zapraszam do obejrzenia i przyłączenia się do chłopaków z Kielc.

25
sierpień

 

Zdecydowanie najlepsza relacja jak do tej pory z III rundy Driftingowych Mistrzostw Polski. Wspomnienia drifterów to przede wszystkim ogromne prędkości rzędu 180 km/h i dość niebezpieczna trasa. Karkosik, Musk mogą potwierdzić tezę o niezwykłych przyciągających kieleckich bandach. Przypomnijmy, że zwycięzcą zawodów został Wodziński po emocjonującej walce z Marcinem Mospinkiem.Następne starcie już wkrótce, czyli zawody w Karpaczu.

17
sierpień

foto: Mateusz Kabała

 

Gdy emocję już opadną jak po wielkim drifcie dym, czas zrelacjonować choć trochę co działo się podczas pierwszego dnia trzeciej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski w Kielcach.

 

A więc pierwsze od czego trzeba zacząć to łaskawa pogoda, która dopisała nie tylko zawodnikom ale przede wszystkim miłośnikom driftu.

Kolejną ważną rzeczą, którą trzeba podkreślić to dominacja PUZ Drift Team, z Hypkim i Mospinkiem na czele, choć Roman startujący po raz pierwszy w barwach [...]

21
lipiec

 

Już dawno po DUB IT Tuning Festiwal, który odbył się w Kielcach a w internecie wciąż wrze.

To niecodzienne wydarzenie, wyzwoliło w ogromnej ilości osób zdumienie co można robić z autami i chęć do naśladowania. Miejmy nadzieję, że każdy napotkany samochód w Polsce już wkrótce będzie wyglądał jak te z hali wystawowej a życie przeciętnego, szarego człowieka nabrałoby barw i stało się piękniejsze.

 

Organizatorzy imprezy czyli Targi Kielce S.A. oraz Stowarzyszenie VAG Kielce postarali się, aby każdy fan motoryzacji znalazł coś dla siebie. Driftshow przygotowanego przez MTN Kielce wraz z pomocą MT Radom, okazało się wspaniałym pomysłem, skupiającym chyba największą ilość uczestników festiwalu.

Drift, spiny, urwane koła, zapach spalonej gumy i ryk silników to tylko mała cząstka tego co tam się działo a ucieszone twarze pasażerów Drifttaxi, rekompensują zmęczenie osób organizujących i ochraniających tą imprezę.

 

Już czekamy na kolejną edycję DUB IT, a na razie musimy się zadowolić retrospekcjami w postaci filmików, tym razem genialnej produkcji jednego z członków MTN Kielce.

 

Music: [...]Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.