Mustang GT

Artykuły oznaczone przez tag: "drift" strona 79

09
luty

 

Filmik prosto z drugiej strony naszego globu, gdzie coraz częstszym widokiem staje się driftujące auto niż jeden z wielu przedstawicieli torbaczy :D. Mowa o australijskich ziemiach, przepełnionych torami i słonecznymi dniami, gdzie w oddali poza ciszą ryk 2jz i V8 nie jest niczym nowy.

Jeżeli w walce z zimową depresją nie pomaga Ci już egzotyczna herbatka Mango & Peach i kilogramy mandarynek, kolejnym krokiem jest bilet lotniczy na drugi koniec świata. A wszystko to na koszt Pana Tuska i jego, w sumie naszych 300 mld ojro.

 

Music: Hyper Paradise (Flume Remix)

30
styczen

 

Perfekcyjny świat, bez pośpiechu (i fotoradarów), zmartwień z zawsze zatankowanym autem i nowym kompletem opon to marzenie nie tylko drifterów, choć w większości. Po 2 minutach tego filmiku, żyję obłudą, że gdzieś to miejsce istnieje i kiedyś je odnajdę. W poszukiwaniu Highway to Heaven, mogę wyjrzeć za ponure okno i spojrzeć na szarą rzeczywistość ze znikomym planem na zmianę tego wszystkiego.

25
styczen

 

Ten filmik w małym stopniu nawiązuje do driftingu, ale w dużej do otaczającej nas zimy, której każdy ma już dosyć. Ale co zrobić by przetrwać ten zimny okres i pełni optymizmu wyczekiwać wiosny? Jedyną radą są zabawy autem, w mniej lub bardziej kontrolowanym poślizgu, które sprawiają, że nasze samopoczucie staje się o wiele lepsze. Według mnie ten rodzaj walki z depresją powinien być refundowany przez Ministerstwo Zdrowia :DNajlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.