Mustang GT

Artykuły oznaczone przez tag: "driftblog" strona 4

31
październik

 

Dzwięk samochodów, zapach spalonej gumy i emocję unoszące się w powietrzu podczas zawodów driftingowych sprawiają, że każdy od kibica po driftera chce więcej i więcej. Nie wiem skąd jest ten filmik ale gdy widzę drift i ucieszone mordy to ach chce się do nich przyłączyć i nieść dalej tą dobrą nowinę.

 

 

20
wrzesień

 

Czeski Drift i czeski film, internacjonalna motoryzacja. Dziś proponujemy filmik, który nie jednemu poprawi humor i to nie ze względu na czeski język występujący w ścieżce dźwiękowej ale ze względu na piękno tego sportu.

Nasi czescy bracia hmm (cofam te słowa po przegranej z nimi na Euro) odnoszą coraz większe sukcesy w mototyzacji ich Skoda, to naprawdę dobry i ceniony samochód, tylko dlaczego w tym filmiku przeważa Das Auto?

15
sierpień

 

 

Już w najbliższe dni a dokładniej 25-26 sierpnia, w Grzybowie zostanie zorganizowana niezwykła impreza charytatywna, której celem jest zebranie odpowiednich środków na leczenie miłośnika motoryzacji Wojtka Pederskiego właściciela BMW serii 5 2.8L, który uległ strasznemu wypadkowi.

Spróbujmy pomóc jego najbliższym bo to oni są w najgorszej sytuacji, gdyż pieniądze uzyskiwane od państwa nie są wystarczające na bardzo drogie leczenie poszkodowanego, a trzeba dodać, że jego żona musi zajmować się także małym synkiem.

 

 

 

Już wiele znanych ekip zapowiedziało swoją obecność a są to między innym[...]

06
lipiec

 

Najnowsza i chyba najlepsza produkcja wychodząca od Red Crab Films ukazująca drugą rundę King of Europe. Wspaniałe ujęcia pokazujące drift od strony kierowcy, kierownicy, pasażera i co najważniejsze i najpiękniejsze widok goniącego. Gdy dobry przeciwnik jeździe przed nami to w sumie widać nic i to jest genialne.

05
lipiec

 

Czym jest killer drift? To jazda bokiem w towarzystwie siekiery. Drift or Die to motto trochę pasujące do domeny naszego blogu, dla niektórych wydaje się, że drift to banalny i bezsensowny sport a dla niektórych to całe życie i zrobią wszystko by realizować swe cele i marzenia. to coś więcej niż sport sprawdź a przekonasz się o czym mówie.Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.