Mustang GT

Artykuły oznaczone przez tag: "musk 2013" strona

10
maj

 

Już za 7 dni kolejne zawody tym razem na najszybszej trasie możliwej w Polsce. A mowa o kieleckim torze na Miedzianej Górze, gdzie zawodnicy uzyskują niesamowite prędkości rzędu 180 km/h. Czy coś może nam skomplikować plany abyśmy się tam nie pojawili? Niestety ale kolejny raz będę się żalił na zarząd PFD, który za akredytację tym razem rząda 250 pln, ale to nie koniec możliwych atrakcji dostępnych w naszym regionie. 17-18 maj to czas na JUWENALIA. Hmm co wybrać?

23
kwiecień

 

Wbrew przeciwnością losu, cudem dodaje ten filmik, niestety to tylko trailer ale to zwiastuje jeszcze lepszy filmik od Jazdy Bardziej Bokiem. Szkoda, że pierwsza runda DMP była tak zaskakująca i złowroga dla nowych aut, które albo się psuły albo nie stawiały się na zawodach tak jak toyotka Przygońskiego. Czekamy na kolejnej rundy DMP.Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.