Mustang GT

Artykuły oznaczone przez tag: "wypadek ferrari" strona

05
styczen

Chyba większość osób kojarzy pana z dzisiejszego artykułu zamieszczonego w onecie, dla jednych to pasjonat motoryzacji, dziennikarz a dla niektórych zwykły zabójca. Parę dni temu zapadł wyrok 3 lat pozbawienia wolność dla Macieja Zientarskiego za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, i w Polsce znów zawrzało szczególnie w anonimowej strefie komentarzy pod dowolnym linkiem o jego tematyce.

 

Wiele osób domagało się sprawiedliwości, wręcz biczowania czy ukamienowania w trybie natychmiastowym, po 5 latach jest wyrok i znów gadanie, że niesprawiedliwy sąd, wyrok i życie.

 

Nie wiem nie znam się na prawie, a i zachowanie zdrowego rozsądku w ferrari też by u mnie zawiodło, ale wiem jedno Maciek miał wszystko od pieniędzy, sławy po możliwość realizowania swoich marzeń od tak a teraz swoje życie opisuje dwoma słowami "jem i żyje". Myślę, że zapłacił wysoką karę za chwilę nierozwagi a kolejne dyskusję są niepotrzebne.

 

Osobiście był dla mnie idolem, każdą sobotę zaczynałem wczesnym rankiem od oglądania Vmax'a to on zarażał innych motoryzacją pełną parą, gdy inne programy motoryzacje świeciły nudą u Maćka i Siwego upalali kolejną parę gum. Z odcinka na odcinek było coraz bardziej ciekawie, aż do momentu wypadku. Siwy próbował kontynuować prowadzenie programu ale to już nie było to.

Gdy rodacy powoli godzą się z wyrokiem, to kolejnym powodem do dyskusji staje się jego pasja, która nie gaśnie mimo ciężkich prób życia. On kocha nadal samochody, interesuje się nimi i prowadzi vloga. Myślę, że to jedyna szansa aby powrócił do normalności, której mu serdecznie życzę poprzez oswojenie się z samym sobą, myślami, ludźmi, którzy raz kochają a później nienawidzą.

 

 Najlepsze filmy

1. Wielkie Serce od BMW
  O tym, że prawdziwi fani BMW mają wielkie serce, nie tylko pod maską swoich aut można był...

2. Call Me Maybe - For
  Oto jak się bawią za wielkim oceanem, podczas zawodów Formula Drift. Keep Drifting Fun to s...

3. Daisy Lowe
  Tak pod dzisiejsze Euro 2012 kilka taneczych kroków by dopingować biało-czerwonych....

4. Motoryzacyjne świę
  14 i 15 lipca na Targach Kielce Hala E odbędzie się wspaniała impreza podczas której każd...

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.